NARODOWY OBSERWATOR
 
WSPÓŁPRACA
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
Forum
Galeria
Linki

Dodaj link
Dodaj artykuł
Dodaj newsa
Dodaj zdjęcie
Kontakt

Szukaj
'' Z BOGIEM '' rozmyślanie na dzień
SIŁA REWOLUCYJNA
Dodane przez narodowiec9 dnia 15/11/2012 10:06 ˇ 0 Komentarzy ˇ 417 Czytań - Drukuj
Wypowiedzenie wojny nędzy i ubóstwu. Dostęp do bezpłatnego szkolnictwa, opieki zdrowotnej. Podniesienie rangi robotnika do statusu dobrze zarabiającego, pracującego na dostatnią emeryturę. Zlikwidowanie umów śmieciowych i innych pasożytniczych umów o prace.

I nie jest to manifest lewacki a czysta rewolucyjna synteza wywodząca się z subkultury skinhead. To oni stanowili o sile powstającej w latach 80-tych Narodowego Odrodzenia Polski, Polskiej Wspólnoty Narodowej lat 90-tych czy Obozu Narodowo Radykalnego w latach jego powstawania.

Każdy szanujący się Polak wie że podstawą każdego systemu jest wyzysk pracownika przez państwo.

Państwo które opiera swoją politykę na złotym cielcu, idei judaizmu nie jest zainteresowane uzyskiwaniem podatków od korporacji czy części zamożniejszej ale skupia się wyłącznie na ograbianiu zwykłych ludzi pracy . To zwykli ludzie pracy ponoszą największe koszty tzw ‘’kryzysów światowych’’ czy ‘’transformacji’’.

Organizacje narodowe uciekają od tego tematu nie chcąc być posądzonym o socjalizm uogólniając ten temat .

Jednak zapomina się że w większości to ludzie pracy są najwierniejszym ogniwem rewolucyjnym co ma uzasadnienie w historycznych przekazie.

Skończyły się bowiem czasy przedwojennej Rzeczpospolitej gdy człon narodowo-radykalny a później militarny stanowili w większości studenci. Dzisiaj nasi intelektualiści po skończeniu szkół w większości zasilają szeregi systemu żyjąc według zasad poprawności politycznej.

Dlatego też rangę ludzi pracy trzeba bronic i chronić przez środowiska narodowe w znacznym stopniu niż innych.

System idei judaistycznej złotego cielca jest zdeterminowany w zniszczeniu ludzi pracy jako głównego zagrożenia dla swojego bytu. Nędza i ubóstwo, utrudnianie dostępu do nauki, opieki zdrowotnej to nie wymyślona teoria spiskowa ale fakty. Systemowa prasa i TV milczy w tym temacie gdyż nie jest zainteresowana rozbudzaniem podstaw patriotycznych czy ludzkiej solidarności.

Tam wyłącznie możemy być nakarmieni poryciami sprecyzowanej propagandy która ma zamydlać obraz Polski i tworzyć zmyśloną idylle państwa dostatniego i szczęśliwego społecznie, zadowolonego z obecnych korzyści transformacji z UE i obecnej polityki liberalizmu.

Każdy rozumny człowiek przyzna rację że pieniądz należy do bodźców napędzających gospodarkę. Jeżeli pracownik zarabia dobre pieniądze za wykonywanie swojej pracy, rozwija się budując swoją przyszłość. Rozwija także gospodarkę państwa poprzez zasilanie budżetu różnego typu podatkami. Czyli ma to wpływ na rozwój człowieka, rodzinę, państwa.

Gdy sytuacja jest odwrotna, człowiek nie odprowadza składek lub są one minimalne nie ma przyszłości emerytalnej. Nie płacąc podatków, omijając przez pracę ‘’na czarno’’ lub formy zatrudnienia które nie są nimi obłożone, osłabiają państwo. A jeżeli płaca jest regulowana na poziomie wegetacji osłabiane są struktury państwa w postaci rodziny.

Co w ostateczności zmniejsza populację Narodu i prowadzi do masowej emigracji.

Czas więc by środowiska narodowe przyjęły zdecydowane stanowisko w obronie ludzi pracy nie widząc w nich wyłącznie ‘’motłoch’’ ale jedno z podstawowych ogniw budowy Wielkiej Polski.

Bo siła rewolucyjna która tkwi w tym środowisku tak wielka jest że dzisiejszy system niszczy go wszystkimi dostępnymi środkami.

Młodzi się wyszumią, inteligencja osiądzie na swoich laurach a ludzki kapitał rewolucyjny trwa nadal gotowy do akcji.

Janusz Mucha

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Pogoda

ANKIETY
enneagram: test osobowości
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

narodowiec9
18/09/2009 16:29
Zostaw komentarz na ShoutboxZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie